دکتر صدیقه آذری

متخصص زنان و زایمان


روش جدید درمان بی اختیاری استرسی ادرار در خانمها

بی اختیاری استرسی ادرار به معنای نشت مکرر ادراربا سرفه ، عطسه ، انجام حرکات جهشی و افزایش فشار داخل شکمی است و شایعترین علت آن شلی عضلات کف لگن به علت زایمان و افزایش سن و چاقی می باشد . روشهای بالقوه برای درمان آن انجام ورزشهای کگل برای افزایش تقویت عضلات کف لگن است و کاهش وزن است روشهایی نیز مانند بیوفیدبک و تحریک الکتریکی اعصاب کنترل مثانه است .

ولی در صورتی که این روشها موثر نباشد روش جراحی توصیه می شود که انواع مختلف جراحی وجود دارد که امروزه بهترین و ساده ترین روش جاگذاری مش مینی اسلینگ اوفیرا می باشد.مینی اسلینگ اوفیرا روش تکنولوزیک عالی و امن و با کیفیت بالاست که بیش از 92 درصد علاج پذیری در درمان بی اختیاری استرسی ایجاد می کند. در این روش تنها از یک برش بسیار کوچک حدود یک و نیم سانت در محل انتهایی مجرای ادراری استفاده می شود. که هم زمان جراحی و هم دوره بهبودی بسیار کوتاه می باشد.و حتی بعد از این روش جراحی نیاز به جاگذاری سوند ادراری نیست.

سیستم مینی اسلینگ اوفیرا در کیت مخصوص عرضه می شود .مش بخش تحت مجرایی مربوطه از جنس پلی پروپیلن با لبه های ترموسیل می باشد.که تعادلی عالی از احتیاجات اساسی بیومکانیکاال یعنی خاصیت یک پارچه شدن با بافت و کشسانی ناچیز را عرضه می کند.لازم به ذکر است این روش تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و بسیاری از بیمه های تکمیلی می باشد.
تصویر مربوط به مش مذکور در بخش گالری تصاویر موجود است.


آدرس مطب : تهران ، شهرک غرب ، بلوار دادمان ، خیابان فلامک ، نبش چهاراه زرافشان ، کوچه هفتم ، کلینیک آفرنگ
تلفن : 88563201 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بلوغ در دخترانبانوان ایرانی با سندرم تتخمدان پلی کیستیک ، از کوتخمدان پلی کیستیک ،شایعتمطالب و مقالاتچگونه نوجوان ما دوران بلبخش دوم مقالاتویروس نقص سیستم ایمنی اچ ایا شما تخمدان پلی کیستیآدرس مطبصفحه اصلیمراقبت از بارداریکتابچه دوران بارداریگام به گام در هر سه ماههبارداری پرخطرسلامتی و باروری زناناختلالات کف لگنروش های تشخیصی و جراحی کمسندرم تخمدان پلی کیستیکپیامهای کاربرانسایتهای دیگرسوالات پزشکی