دکتر صدیقه آذری

متخصص زنان و زایمان


درمان و مشاوره برای علایم پیش از پریودی

سندرم علایم پیش از پریودی ،وضعیتهای شایعی هستند که همراه با علایمی هستند که با دوره های پریودی در ارتباطند و می تواند شامل نفخ شکم،دردهای شکمی،بد خلقی ،اختلال در خواب و افسردگی باشد.

اختلالات خلقی که فقط در بعضی از بانوان در این دوره ایجاد می شود نیاز به بررسی حرفه ای بیشتری دارد.هنوز علت این علایم شناخته نشده اما اگر بر روی توانایی شما و کار و فعالیت روزانه شما اثر می گذارد ،بعنوان وضعیت شدید در نظر گرفته می شود.

راه حلهای متعددی برای درمان علایم پیش از پریودی وجود دارد.اصلاح رفتاری اغلب موثر بوده و شامل ورزشهای منظم،خوردن غذاهای سالم،خوابیدن به میزان کافی،کنار آمدن با استرس و سیگار نکشیدن می باشد.در مواردی مصرف قرصهای هورمونی طبق تجویز پزشک در کاهش این علایم کمک کننده است.و در موارد علایم خلقی ،تجویز داروهای ضد افسردگی یا مشاوره توسط پزشک ممکن است توصیه شود.


آدرس مطب : تهران ، شهرک غرب ، بلوار دادمان ، خیابان فلامک ، نبش چهاراه زرافشان ، کوچه هفتم ، کلینیک آفرنگ
تلفن : 88563201 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بانوان ایرانی با سندرم تتخمدان پلی کیستیک ، از کوتخمدان پلی کیستیک ،شایعتمطالب و مقالاتچگونه نوجوان ما دوران بلبخش دوم مقالاتویروس نقص سیستم ایمنی اچ ایا شما تخمدان پلی کیستیبلوغ در دخترانآدرس مطبصفحه اصلیمراقبت از بارداریکتابچه دوران بارداریگام به گام در هر سه ماههبارداری پرخطرسلامتی و باروری زناناختلالات کف لگنروش های تشخیصی و جراحی کمسندرم تخمدان پلی کیستیکپیامهای کاربرانسایتهای دیگرسوالات پزشکی