دکتر صدیقه آذری

متخصص زنان و زایمان


بررسی و درمان عفونتهای جنسی

بسیاری از عفونتهای جنسی هیچ علامتی ندارند،بنابراین مشکل است که شما بدانید عفونت دارید یا نه. بررسی ها وتستهای دوره ای برای هر فرد ی که شریک جنسی متعدد دارد ،توصیه میشود،حتی اگر از کاندوم برای محافظت از عفونت جنسی استفاده کنند.این مهم است که از شریک جنسی خود بپرسید که آیا تاکنون عفونت جنسی داشته است.تستهای دقیقی برای بررسی این عفونتها وجود دارد.

اگر عفونت جنسی در شما کشف شد،برای بسیاری از این بیماریها درمان موثری وجود دارد،اما در برخی موارد درمان وجود ندارد.در موارد سوزاک-کلامیدیا-و سیفلیس آنتی بیوتیک مخصوص نسخه می شود و پاسخ خوبی هم دیده شده است.اما در موارد زگیل تناسلی درمان قطعی وجود ندارد و فقط در موارد عود با داروهای موضعی ضد ویروس ،دوره ریزش ویروس از زگیل کوتاه می شود.همچنین در موارد ویروس ایدز درمان قطعی وجود ندارد اما می تواند با ترکیبی از داروها کنترل شود.


آدرس مطب : تهران ، شهرک غرب ، بلوار دادمان ، خیابان فلامک ، نبش چهاراه زرافشان ، کوچه هفتم ، کلینیک آفرنگ
تلفن : 88563201 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بانوان ایرانی با سندرم تتخمدان پلی کیستیک ، از کوتخمدان پلی کیستیک ،شایعتمطالب و مقالاتچگونه نوجوان ما دوران بلبخش دوم مقالاتویروس نقص سیستم ایمنی اچ ایا شما تخمدان پلی کیستیبلوغ در دخترانآدرس مطبصفحه اصلیمراقبت از بارداریکتابچه دوران بارداریگام به گام در هر سه ماههبارداری پرخطرسلامتی و باروری زناناختلالات کف لگنروش های تشخیصی و جراحی کمسندرم تخمدان پلی کیستیکپیامهای کاربرانسایتهای دیگرسوالات پزشکی